Święto Pluszowego Misia

2022-11-26

Proszę Państwa,

Oto miś,

miś jest bardzo grzeczny dziś......."

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, w piątek 25 listopada każde dziecko przybyło do przedszkola wraz ze swoim ukochanym pluszowym „niedźwiadkiem”. Byly obecne misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, niebieskie, zielone poprostu różne. Każdy z nich był piękny i wyjątkowy, każdy ma także swoją wspaniałą historię. W każdej sali było bardzo kolorowo a dzieci tuliły z czułością swoje pluszaki. W każdej grupie hasłem przewodnim dzisiejszego dnia był oczywiście "MIŚ". W naszej grupie było wiele radości oraz ciekawych atrakcji a dzieciom uśmiech nie schodził z ust. Na początek odbyła się "misiowa" prezentacja a poźniej były zabawy przy piosenkach o misiach, malowanie farbami, zapoznanie z historią tego święta a także spotkanie z misiem TEDDY EDDY'M. Dzień ten był w naszym przedszkolu bardzo radosny i pełen atrakcji. Każdy przedszkolak z grupy "Zajączki" wracając do domu otrzymał Dyplom "Przyjaciela Pluszowego Misia."